Останній дзінок 2022

Любі учні, шановні вчителі і батьки, вітаємо вас із закінченням навчального року. Нажаль, свято останнього дзвінка у 2021-2022 н.р. пронизане смутком, тривогою, болем і хвилюваннями.
Кращі представники нашої шкільної родини різних років випуску мужньо виборюють перемогу на полі бою, займаються волонтерством, лікують поранених, підтримують переселенців, шукають нові домівки для тварин, надсилають кошти на потреби ЗСУ та відновлення України.
Учні малюють малюнки нашим захисникам, разом з учителями плетуть маскувальні сітки, збирають гуманітарну допомогу. Кожен робить свій внесок у нашу ПЕРЕМОГУ. Мрія у нас одна – мирне життя у вільній державі.
Сьогодні учні 11 класів хвилюються найбільше. Попереду їх чекають нові випробування, нові навчальні заклади, нові знайомства і кропітка робота над собою. Ми вам щиро бажаємо знайти улюблену справу до душі, здобути безцінний життєвий досвід і здолати усі перешкоди, які траплятимуться на вашому шляху. Будьте позитивними, добрими, цілеспрямованими і впевненими у власних силах.
Усім учасникам освітнього процесу бажаємо міцного здоров’я, любові і підтримки у родині, творчих досягнень та звершень. Нехай наступний навчальний рік буде мирним, світлим, сповненим радості і дитячим сміхом.
                                                                                           Баранівський ліцей№1
Сьогодні останній дзвінок для вас, мої одинадцятикласники! Закінчилося веселе й безтурботне життя в шкільних стінах. Воно було коротше ніж зазвичай. Ви так рано стали дорослими: допомагали плести маскувальні сітки, обладнувати блокпости, волонтерити, почали працювати. Не забували й учитися! Пишаюся вами!
Впевнена,що ви виростите справжніми людьми: патріотами, добрими, чуйними, щирими (ми в школі робили все, щоб ви стали саме такими).
Хочеться, щоб ваша майбутня життєва дорога була успішною, щоб ваші мрії, надії та сподівання здійснилися.
                                                                              Савчук Л.М., класний керівник 11-А класу
Дорогі 11-класники, ось і дочекалися ви свого останнього шкільного дзвінка. Наші улюблені діти, ви так швидко зросли, що сьогодні важко стримувати сльози гордості й радості кожному з нас. Нам хочеться відмотати час назад і знову привести вас за ручку в перший клас, щоб ще трохи продовжити час золотого і безтурботного дитинства.

Кожному з вас ми бажаємо удачі у всіх починаннях. Приймайте самостійні рішення, помиляйтеся і набирайтеся життєвого досвіду. Пам’ятайте – ви і тільки ви ковалі свого щастя. Не зупиняйтеся на половині шляху й ніколи не шкодуйте про те, що зробили.

Вдало складіть іспити, освоюйте вибрані професії та ставайте професіоналами своєї справи. Пам’ятайте шкільні уроки і вчителів, які всі ці роки були для вас другою сім’єю. Будьте щасливі, в добрий шлях!
                                                                                              Вітання від батьків 11-А класу.