STEM - освіта в дії

STEM – освіта в дії.
      В Україні багато говорять про STEM – освіту, яка може бути дієвою лише при достатньому технічному забезпеченні. Навчальні кабінети, які оснащені сучасними приладами стимулюють учнів до вивчення природничо-математичних дисциплін та сприяють розвитку у них креативності, творчості, практично орієнтованого мислення. Під час уроків діти мають можливість застосовувати свої знання на практиці.
      Завдяки обласній державній адміністрації та Баранівській міській раді наш заклад отримав обладнання для кабінетів географії, біології, математики і фізики у рамках централізованої закупівлі навчальних кабінетів і STEM – лабораторій.
     Вдячні усім, хто турбується про майбутнє покоління і майбутнє нашої держави. Лише розумні, успішні, талановиті і впевнені у собі здобувачі освіти зможуть позитивно вплинути на розвиток нашої країни.