Усім привіт!
Дорогі учні та вчителі, сьогодні до вас звертається волонтерський штаб з величезною подякою за вашу підтримку українських воїнів!

Ми щиро вдячні за малюнки та листи, які прикрашають будівлі, окопи та намети наших військових.
Дитячі роботи підбадьорюють нашу армію у таких гарячих точках як Сєвєродонецьк, Краматорськ, а також у Дніпропетровській, Харківській та Донецькій областях.

Сплетені вчителями та дітьми маскувальні сітки захищають техніку від ворожих снарядів, приховують наших воїнів в окопах та зігрівають військових у холодні та вітряні дні.

Матеріальна допомога від вчительського складу дає можливість закуповувати якісне та необхідне обмундирування для наших воїнів, за що волонтери та військове командування вам безмежно вдячні, адже це рятує багато життів, як цивільних, так і військових, а ще наближає нас все швидше до перемоги.

Коли наші захисники отримують військову амуніцію, важке спорядження, харчі та ліки, найпершими вони дістають дитячі роботи, бо, як кажуть самі хлопці та дівчата:
"Шолом та бронижелет захищає тіло та голову, а малюнок гріє душу".

Безмежно раді отримувати допомогу та постійну підтримку від Баранівського ліцею №1 і просимо знову долучатися до цієї чудової справи!
Будьте певні, усі відправки неодмінно потравлять до рук наших героїв!

Слава Україні!
Волонтер Ірина